Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Marko Süpermarket, 1996 yılında kurulmuştur. Tüm market çalışanlarımız alanında  uzman gençlerden  ve dinamik beyin takımı  ile tüm müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Marko Süpermarket, gıda, içecek, temizlik, kozmetik ve tekstil kategorilerinde  profesyonel markaları en uygun fiyat politikası ile siz değerli müşterileri ile buluşturmak için yola çıkmıştır.

Satış ve satış sonrası kaliteli hizmet anlayışı sunan uzmanları ile %100 müşteri memnuniyeti garantisi sunmaktadır. Sitemizde yer alan tüm ürünlerin yetkili bayisi olduğumuzu belirtiriz.

Kurulduğu günden bu yana kaliteden, dürüstlükten ve müşteri memnuniyeti ilkelerinden ödün vermeyen Marko Süpermarket en güvenilir ve en hızlı hizmeti en ekonomik koşullarla sunmak, rekabet halinde olduğu sektörü büyütmek ve hizmet kalitesini yükseltmek için soluksuz çalışmaktadır.

 Her türlü sorularınız için 0850 00 00 no’lu telefondan veya 000000000 no’lu WhatsApp hattından ya da [email protected] mail adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Aynı Gün Kargo

Marko Süpermarket ailesi olarak, satın aldığınız ürünlerinizi en güvenilir ve en hızlı şekilde sizlere ulaştırma gayesindeyiz.

Müşteri Memnuniyeti

İşine tutkulu ekibimiz ile herkese hizmet vermeye çalışıyoruz. Sağlığın önemini bildiğimiz için, işimizi en iyi şekilde yapıyoruz.

En İyi Fiyatlar ve Kampanyalar

Satışı yapılan tüm ürünlerin yetkili bayisiyiz. Satış ve satış sonrası kaliteli hizmet ile birlikte %100 Müşteri Memnuniyeti sunulmaktadır.

Son Kullanma Tarihi Garantili Orijinal Ürünler

Sağlığınızı önemsiyoruz ve son kullanma tarihi bitmiş veya kısa sürede bitecek olan ürünleri göndermiyoruz.