Teslimat ve İade

Ürünüm zarar görmüş, ne yapmalıyım?
Sipariş ettiğiniz ürünün ambalajı yırtılmış veya içindeki ürün zarar görmüş ise kargo görevlisi yanınızda ise tutanak tutturmanızı, yanınızdan ayrıldı ise şubeyi geri arayarak tutanak tutturmak için geri çağırmanızı rica ederiz. Ardından bilgi@markosupermarket adresimiz aracılığıyla konuyu tarafımıza iletmenizi rica ederiz.

Bozuk çıkan ürün ile ilgili tutanak tutturmanızın ardından kuryeye teslim etmenizi rica ederiz.

Ürünün tarafımıza ulaşması ile birlikte ürün tutarı alışveriş sırasında kullandığınız kredi kartına eksiksiz olarak iade edilecektir.

İade yaptığınızda kargo ücretleri tarafımızdan karşılanmaktadır.
Ürünler paketlenmeden önce tarafımızca kontrol edilmektedir. Bu sebeple ürünün kutudan hasarlı çıkması halinde tutanak tutulması gereklidir. Tutanak tutturulmaması durumunda ürünün iadesini kabul edemeyeceğimizi bilmenizi isteriz.

Ürünü değiştirmek istiyorum?
Değişim talebinde bulunduğunuz ürünün sitemiz üzerinden satışı devam ediyor ise elinizdeki ürünü iade edebilir ve yeni ürün sipariş edebilirsiniz.

Değişim talepleriniz iade talebi olarak değerlendirilecektir.

8 günü aşan iade talepleri
İade etmek istediğiniz ürünün, tarafınıza teslim edilme tarihi üzerinden 8 günden fazla süre geçmiş ise, iade talebiniz geçerliliğini yitirir.

Siparişimi iptal etmek istiyorum?
Siparişinizi kargolama sürecine girmeden önce iptal etmek istemeniz durumunda iletişim sayfasından formunu doldurmanız yada [email protected] adresimize yazılı olarak bilgilendirme yapmanız yeterlidir. Müşteri temsilcilerimiz siparişinizi iptal ederek alışveriş tutarınızı kredi kartınıza veya banka hesabınıza eksiksiz olarak iade edecektir.

İade edilen ücret hesabıma ne zaman yansımış olur?
İptal veya iade ettiğiniz siparişleriniz ile ilgili ücret iadesi ürünün elimize ulaşmasını takip eden 2 iş günü içerisinde yapılır.

İade işleminin yapılmasının ardından kredi kartı ekstrenizde iade tutarın görüntülenmesi bankaya bağlı olarak 3-5 iş gününü bulabilmektedir.

Teslimat ve fatura adreslerimi değiştirebilir miyim?
Siparişiniz sizin girmiş olduğunuz teslimat adresine gönderilecektir. Teslimatların gecikmesindeki en sık karşılaşılan sebeplerden biri adres bilgilerinin yetersiz olmasıdır. Lütfen teslimat adresinizi tam ve eksiksiz olarak giriniz.

Fatura adres bilgileri faturalama işleminden sonra değiştirilemeyeceğinden fatura bilgilerinizin doğruluğundan emin olmadan siparişinizi onaylamayınız.

Faturam siparişim ile birlikte teslim edilmedi ne yapmalıyım?
Kargo ile teslimi yapılan siparişlerin tamamı faturaya göre ve fatura ile kargo firmasına teslim edilmektedir. 

Eğer ki fatura ile ilgili bir problem yaşandığında bilgi@markosupermarket adresine talep maili göndermeniz yeterlidir. 

Teslimatlar sadece adrese mi yapılıyor?
Tüm gönderiler adrese ve ilgili şahsa teslimat yapılır. Alıcının adreste olmaması durumunda birinci dereceden yakınına kimlik bilgilerinin kontrolünden sonra teslimat yapılabilir. Kimseye ulaşılamaması halinde ise en yakın kargo şubesinden kargonuzu almanız gerekmektedir.

Bulunduğumuz yerde kargo şirketi yok siparişimi nasıl teslim alacağım?
Anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları Türkiye’nin tüm noktalarına ürün teslimatı yapabilmektedir. Eğer bulunduğunuz yerde kargo acentesi mevcut değil ise Mobil Bölge olarak tabir edilir ve haftanın belirli günlerinde size ürün teslimi yapılır.

Siparişimin kargoya verildiğini nasıl anlayacağım?
Sitemize üyelik bilgileriniz girdiğinizde sağ üst köşede yer alan ‘Siparişlerim’ butonunu tıklayarak ekranınıza gelecek sayfa içerisinden detaylı olarak kargo takibinizi kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Close Sepetim
Son Görüntelenen Close
Close

Close
Menü
Kategoriler